Headlinerom Hip Hop Žije bude Rick Ross

Ako hlavný zahraničný headliner na festivale Hip Hop Žije vystúpi legendárny americký raper Rick Ross. Hudobník bezpochyby patrí k najväčším hviezdam, aké Slovensko navštívili. Zakladateľ hudobného vydavateľstva Maybach Music Group má na konte množstvo zásadných hitov, ktoré fanúšikovia hip-hopu dokonale poznajú. Rick Ross získal pseudonym podľa drogového bosa Freeway Ricky Rossa, no sám pomáhal bojovať proti zločinu a to aj spoluprácou s políciou.

Sme naozaj radi, že sme sa dohodli s manažérmi tohto fantastického hudobníka. Aj jeho účasťou sa môže tento ročník festivalu zaradiť k tým, na ktoré len tak nezabudneme. Rick Ross je skutočná americká legenda s kontroverznou minulosťou. Má síce pseudonym podľa drogového dílera, no ako sa ukázalo pred desiatimi rokmi počas sporu s 50 Centom, jeho skutočná povaha je iná. Vtedy sa prevalilo, že spolupracoval s políciou, vraví Boris Marhanský, jeden z organizátorov festivalu.

Bol to zatiaľ najťažší booking. Ricka Rossa sa snažíme získať už tretí rok a tešíme sa, že to konečne vyšlo, dodáva spoluorganizátor festivalu Marián Baláž.

Hip-Hop Žije 2018
Bratislava (29.06. – 01.07.)
Praha (28.07.)
Domaša (03.08. – 05.08.)
Duchonka (17.08.-19.08.)
Ostrava (01.09.)