Hex pripravili jedinečný vianočný koncert

Kapela sa rozhodla usporiadať exkluzívny vianočný koncert, ktorým fanúšikov poteší 21. decembra v kultovom Štúdiu L+S. Sviatočnú atmosféru doplnia špeciálni hostia, ktorých si skupina schováva ako prekvapenie. Zaznejú všetky megahity, ale aj skladba Vianočný Karol. V predaji je iba 200 vstupeniek.

Sme nesmierne radi, že už dva týždne pred koncertom v Bratislave hlásime vypredané. A na ostatné dva koncerty zostáva už naozaj iba zopár vstupeniek, takže netreba váhať s ich kúpou. Je to výborný pocit, keď vieš, že to čo robíš, má ohlas a ľudia cítia a vedia, že to čo robíme, robíme so srdcom, neskrýva radosť Tomáš Yxo Dohňanský.

Z dôvodu obrovského záujmu sa skupina rozhodla odohrať jediný a jedinečný vianočný koncert v Štúdiu L+S. Za mikrofón sa postaví Peter Šarkan Novák.

Tento rok sme vianočný koncert nemali v pláne, no keďže sme vypredali výročný koncert v takom predstihu, rozhodli sme sa ho nakoniec urobiť. Naši fanúšikovia sa opäť môžu tešiť na exkluzívnych hostí a nádhernú intímnu atmosféru Štúdia L + S, v ktorom tak radi hrávame. Do predaja sa dostáva iba 200 vstupeniek. Kto bol na našich predchádzajúcich koncertoch v Štúdiu L + S, určite potvrdí, že nám táto sála svedčí, prezradil Yxo.

Na vianočnom koncerte zahráme klasický repertoár, ktorý určite obohatíme skladbou Vianočný Karol a zopár ďalšími pesničkami. Ktoré to budú, zatiaľ neprezradím, no určite siahneme aj hlbšie do minulosti. A nebudú chýbať ani nejaké covery. Bohužiaľ to bude po prvýkrát po rokoch bez Ďuďa. Ale bude znieť jeho hudba, v ktorej bude v sále prítomný, hovorí textár Martin Fefe Žúži.