Hills 97 miera do klubov

Úspešný projekt Hills 97, ktorého tvárami sú Adam Mišík, producent Enthic a po novom aj gitarista David Gašpár, prichádza s ďalšou letnou novinkou. Tentokrát si do piesne a videoklipu prizvali talentovanú speváčku Pam Rabbit, ktorú fanúšikovia poznajú z Eurovízie. Spoločne vytvorili pieseň Ona to ví, prostredníctvom ktorej berú divákov a poslucháčov na večierok do centra hriechov.

Singlom Ona to ví nadväzujeme na EP z minulého roka. Tentokrát sme sa presunuli k trochu temnejším náladám a zvukom. Chceli sme prísť s trochu viac klubovým zvukom a nájsť groove, ktorý vás rozhýbe, prezrádza Adam Mišík.

Podľa nás je Pam, ktorá klip režírovala, jeden z najväčších talentov a songu nasadila korunku, predstavil Adam Mišík speváčku, textárku a skladateľku s arménskymi koreňmi Pam Rabbit. Chalani mi pustili niekoľko piesní, na ktorých pracujú, ale Ona to ví ma natoľko zaujala, že som im povedala, že na tom tracku chcem byť s nimi. Ešte v ten deň sme vymysleli moju slohu a nahrali ju, uviedla Pam Rabbit, ktorá priznala, že o spolupráci nemusela dlho premýšľať.

Okrem hosťovania v piesni sa napokon pustila aj do réžie samotného videoklipu. Adam mi od prvej chvíle, čo sme sa spoznali, pripomínal svojím úsmevom Jokera, a tak som túto predstavu využila pri námete scenáru, zverila sa speváčka s tým, že nakrúcania a následného spracovania sa ujal jej parťák Michael Nováček. V horúcom a akčnom vizuále tak sledujeme hudobníkov v úlohách zloduchov v jednom z najväčších strip barov v Čechách.