Horkosladká láska

Nová pop-rocková balada slovenskej speváčky Karin Ann s názvom bittersweet heartbreak  je príbehom o okamihu katarzie a o akceptovaní toho, čo je nám súdené, aj keď to znamená, že nám to na určitý čas zlomí srdce, aby to v konečnom dôsledku napokon náš život urobilo lepším.

Skladba je o končiacom sa vzťahu a o okamihu, keď sa za týmto vzťahom ohliadnete späť a uvedomíte si, že ukončiť ho bolo to najlepšie, čo sa vám mohlo stať. Tá osoba a to dobré, čo ste spolu prežili, vám síce stále chýbajú, ale hlboko vo svojom vnútri viete, že ste neboli jeden pre druhého tou správnou voľbou… takže je to tak trochu horkosladký pocit, hovorí Karin Ann. Vydanie singla sprevádza video, ktoré tvorí umelecká stop-motion animácia ručne písaných listov, neskôr vložených do obálky adresovanej Olívii.

Novinku bittersweet heartbreak napísala Karin Ann spoločne so švédskym držiteľom ceny Grammy Martinom Terefe, ktorý je pod skladbou zároveň podpísaný aj ako producent. Martin Terefe pôsobí v Londýne a na konte má produkciu cenami Grammy, Brit a Juno ovenčený chalbumov Jasona Mraza či Jamesa Morrisona.