Hudba bez bariér aj tento rok

Unikátna charitatívna akcia Hudba bez bariér prinesie aj v tomto roku nálož emócií a skvelé spevácke výkony. Obľúbené podujatie sa bude konať 17. júna 2023 v malebnom prostredí Skalného sanktuária Božieho milosrdenstva na hore Butkov nad obcou Ladce. Na koncerte vystúpia charizmatická Mária Čírová, speváci Peter Bažík, Martin Harich, Margaréta Ondrejková a gitarový virtuóz Dávid Bílek. V poradí jedenáste pokračovanie jedinečného podujatia organizuje Parasport24 a výťažok z koncertu poputuje na pomoc rodinám.

Jedenásta edícia projektu Hudba bez bariér je pre mňa osobne veľkým posunom v projektoch pomoci iným. Prvý koncert sa volal Klavír bez bariér a robili sme ho len s Majkou Čírovou a Jozefom Hollým v bratislavskom Istropolise. Som veľmi rád, že novú desiatku začíname opäť s Majkou, no tentokrát v omnoho väčších priestoroch a s veľkými skúsenosťami, teší sa organizátor.

V Skalnom sanktuáriu zažijú fanúšikovia neopakovateľnú atmosféru na vyše dvojhodinovom hudobnom programe. Diváci sa môžu tešiť na Máriu Čírovú, Petra Bažíka, Margarétu OndrejkovúDávida Bílka. Tak ako každý rok, aj teraz podporí benefičnú akciu spevák a skladateľ Martin Harich.

Hudba bez bariér je jedným slovom priateľstvo. Som súčasťou tohto koncertu od jeho samého začiatku. Vnímam, ako sa posúva, vyvíja, napreduje, zlepšuje a stáva sa symbolom pomoci a aj spomínaného priateľstva, siahajúceho za všetky možno aj nemožné hranice. Pomáhať iným ľuďom pomáha zároveň aj našej duši. Je to win-win. Odkedy som si to uvedomil, napĺňa ma to viac a viac. Považujem za veľké šťastie, že mám v rukách tak silný nástroj, akým je hudba. Dokáže neopísateľné veci, vyznal sa Martin Harich, ktorému aktuálne v slovenskom éteri rotuje pieseň Vtáci v kŕdli v spolupráci s Petrom Lipom.