Hudobné slovensko-dánske spojenie

Mladý slovenský producent, DJ a skladateľ Dlugosh má na konte ďalší medzinárodný počin. Po tom, ako v minulosti zabodoval na vydavateľstve najlepšieho DJ-a sveta Dona Diabla, kde dosiahol cez 1 a pol milióna streamov, teraz prichádza s vlastným cezhraničným projektom. Ohlasuje ho jeho nový singel Right For You, na ktorom spieva mimoriadne talentovaný dánsky spevák Stagey. Novinka je o priateľstve, ktoré nezastavia žiadne prekážky, a užívaní si krás života.

V počiatočnej fáze tejto skladby bolo mojim zámerom vytvoriť beat pre jedného popredného slovenského umelca a rappera. Bolo to v dobe, kedy mi môj kreatívny režisér a spoluautor častokrát posielal videá talentovaných spevákov, ktorých objavil online. Medzi nimi bol aj dánsky spevák a autor Stagey. Keď som počul jeho štýl a charakter hlasu, tak šli všetky predošlé plány bokom. Mladý talent, ktorý bol diametrálne odlišný od všetkých ostatných spevákov. Hneď som vedel, že to musíme skúsiť! Výsledkom je skladba, na ktorú som extrémne pyšný, vysvetľuje Dlugosh.

Spolupráca s Dlugoshom bola od začiatku perfektná. Mal pre mňa pripravenú vynikajúcu skladbu a nechal ma do nej vložiť kúsok seba. Hudobne si rozumieme skvelo a ja verím, že naša skladba Right For You bude mať úspech, uviedol Stagey.

Singel Right For You ohlasuje Dlugoshov prvý album, ktorý sa bude volať Reborn. Konečne som začal nad svojou kariérou rozmýšľať v dlhodobejšom horizonte. Dal som do tých skladieb viac emócií, než kedykoľvek predtým, a to sa odzrkadlilo na celom projekte. Beriem to ako začiatok niečoho veľkého, pretože som v sebe znovu objavil nadšenie z tvorby, keď človek tvorí niečo z ničoho. Žiadne pravidlá, proste čisté emócie. V tomto projekte mi šlo hlavne o žánrovú rozmanitosť, dbal som na to, aby sa na seba skladby nepodobali a každá mala svoj unikátny charakter, uzatvára Dlugosh.