Simply Red prichádzajú na Slovensko

Úspešné anglické zoskupenie Simply Red, na čele s červenovlasým spevákom Mickom Hucknallom, v rámci svojho Blue Eyed Soul – All The Hits Live turné, aktuálne brázdi naprieč Európou. Bratislavská zastávka je naplánovaná na 3. december 2022. NTC Aréna sa rozozvučí piesňami z najnovšieho albumu, ale aj nestarnúcimi hitmi.

Koncert hudobnej skupiny Simply Red, ktorá na hudobnej scéne pôsobí už neuveriteľných 37 rokov, otvorí špeciálny hosť – mladá kapela pochádzajúca zo susedného Rakúska – Luke Andrews Band. Po približne hodinovom warm up-e pódium v bratislavskej NTC Aréne ovládnu hlavné hviezdy večera.

Simply Red si s fanúšikmi počas koncertu zaspievajú, okrem avizovaných noviniek z albumu Blue Eyed Soul, aj hity, ktoré mapujú hviezdnu kariéru kapely. Podľa set listov z predchádzajúcich koncertov, ktoré kapela v rámci turné odohrala, sa návštevníci bratislavského podujatia môžu pripraviť a tešiť zároveň na piesne ako You’ve Got It, So Not Over You, Thrill Me, či skladbu Fake. Zoskupenie zahrá aj piesne A New Flame, Your Mirror, Come To My Aid, či Ain’t That a Lot Of Love. Rozhodne, aj za pomoci publika, bude NTC Aréna znieť hitmi Stars,  Sunrise, Something Got Me Started, ale aj pesničkou Fairground. Celosvetovo uznávaní hudobníci, počas svojich vystúpení, ponúkajú i priestor skladbám z pier svojich kolegov.

O tom, že aj v našich končinách má kapela Simply Red veľké fanúšikovské zastúpenie, svedčí aj záujem o koncert. Usporiadateľ, agentúra Vivien, aj pri tomto podujatí hlási takmer plné stavy: Aktuálne sú v predaji na koncert Simply Red už posledné vstupenky na státie. O tom, že Slováci si radi užívajú kvalitnú muziku niet pochýb. Záujem o hudbu na Slovensku je veľký, momentálne máme v predaji niekoľko podujatí, ktoré sú žánrovo odlišné, no každé podujatie si nájde svojich fanúšikov. Momentálne, aj vďaka blížiacim sa Vianociam, evidujeme zvýšený záujem o vstupenky, doplnili zástupcovia Vivien.