IMT Smile mapujú Život človeka

Skupina IMT Smile vydá na záver roka album Život človeka v roku 2022. Predstavia na ňom novinky, nové prevedenia a live verzie známych hitov. Novinka prinesie ohliadnutie skupiny za práve finišujúcim rokom.

Skupina si v tomto roku pripomenula 30 rokov od svojho vzniku, a pri tej príležitosti vydala špeciálny box s názvom 30×30. Práve ten sa dočkal uvedenia do života na Dobrom Festivale v Prešove počas koncertu IMT Smile. Na domácej pôde, neďaleko miesta, kde pred troma dekádami skupina začínala. Okrem toho si prevzala ocenenie v podobe platinového albumu za album Srdce Rozum Boulevard.

A práve na tomto koncerte vznikla live verzia skladby Niekto ako kráľ, ktorá je prvým singlom očakávanej kompilácie. Okrem živých nahrávok prinesie album Život človeka v roku 2022 nové verzie hitov a novinky, ktoré skupina stihla nahrať počas naozaj veľmi rušnej koncertnej sezóny.

Album je pripravený nielen v digitálnej verziiCD podobe, ale aj ako čoraz obľúbenejšia vinylová LP platňa a vydanie je naplánované na 7. november 2022.