Janais prichádza s novým slovenským svadobným lovesongom

Album slovenskej speváčky Janais, Ilúzie je na svete už pár mesiacov, počas tohto obdobia rotovalo etérom už viacero singlov ako Nad hladinou, Shoulder či Blízko. Aktuálne má Janais za sebou natáčanie videoklipu k poslednej skladbe albumu, Naveky. Pieseň opisuje silu manželského zväzku a podporuje vzťahy, ktoré už zažili tú najkrajšiu prvotnú zamilovanosť a zároveň úspešne zvládli prekonať aj niekoľko ťažších chvíľ. Videoklip práve preto vizuálne podčiarkol krásu svadobných dní niekoľkých manželských párov.

Polovica piesní z najnovšieho albumu bola vydávaná postupne ako single, takže sme k nim následne natáčali videoklipy. Naveky vznikla ako posledná na albume, ale svojím posolstvom – stáť pri sebe v dobrom aj v zlom – si klip právom zaslúžila. Pieseň sme skladali spolu s mojím manželom a po 12 rokoch manželstva sme si tak vlastne napísali vlastný lovesong. Nie je to iba pieseň pre čerstvo zamilovaných, ale aj pre tých, ktorí si rokmi vo vzťahu preskákali aj ťažšie chvíle a posilnilo ich to, vysvetľuje Janais.

Pôvodne bolo v pláne videoklip vydať už koncom minulého roka, no napokon Janais so svojím tímom čakala na letné počasie, keďže k tejto piesni sa vyslovene hodí slnko a krásna príroda. Klip sa natáčal okrem slovenských miest Nemšová a Súľov aj v Slovinsku a v Čechách v obci Kuželov.

Plány Janais na najbližšie obdobie sú jasné – s kapelou vystúpia na viacerých letných podujatiach a pár dní strávia aj v štúdiu, nahrávaním nových nápadov. Tešia sa na dovolenku s deťmi a priateľmi na road trip po Sardínii.

15.06.2019 Humenné, Adel cafe (19:00)
22.06.2019 Bratislava, Otvorenie Karloveského kultúrneho a športového leta, Botanická záhrada (11:00)
11.08.2019 Trenčín, Mierové námestie (17:00)
17.08.2019 Prievidza, Mariánsky vŕšok (20:00)
30.08.2019 Liptovský Mikuláš, Námestie osloboditeľov (19:00)