JP Cooper láka na svoj debutový album nákazlivým singlom

Charizmatický britský spevák a skladateľ JP Cooper sa hudbe aktívne venuje od roku 2012 a za ten čas stihol vydať už niekoľko EP platní. V druhej polovici septembra však konečne predstaví svoj debutový album Raised Under Grey Skies, ktorý v základnej verzii prinesie celkom trinásť piesní. Aktuálne vydanie albumovej prvotiny ohlasuje skvelým singlom She’s On My Mind.

Tridsaťtriročný rodák z britského Middletonu na seba upozornil už minulý rok, kedy vydal úspešný singel September Song. JP Cooper zažiaril tiež v megahite Perfect Strangers, s ktorým minulý rok v lete bodoval spolu s britským DJom a producentom Jonas Blue. Okrem novinky She´s On My Mind a už spomínaného singla September Song na albume, ktorý vyjde už 22. septembra, nebude chýbať ani pieseň Passport Home, ktorú JP predstavil svetu na jar.

Všetky tieto úspechy sú však len predzvesťou mimoriadne očakávaného debutu Raised Under Grey Skies a singlovej novinky She’s On My Mind. Dravá pieseň zaujme najmä nákazlivým refrénom a skvelou produkciou, vďaka ktorej má song potenciál ako v rádiách, tak aj v kluboch. Najbližšie sa o tom môžete na vlastné uši presvedčiť napríklad v pražskom klube Futurum, kde JP Cooper vystúpi už 10. novembra, či o deň neskôr vo viedenskom centre WUK.