Kristína naspievala titulnú pieseň k filmu Tri želania

Autor foto: Marián Kavulič / Zdroj foto: Propaganda House

Kristína má krásnu rozprávkovú novinku. Naspievala titulnú skladbu k filmu Tri želania, ktorý poeticky rozpráva o rôznych podobách lásky. Pieseň Sympatie dokonale korešponduje s témou filmu. Z energickej skladby cítiť radosť a šťastie, ktoré obľúbená speváčka v súčasnosti prežíva. Singel má na svedomí osvedčený autorský tím. Text napísal Kamil Peteraj, hudbu zložil Martin Kavulič.

S radosťou som prijala ponuku naspievať titulnú pieseň do vianočného rozprávkového príbehu Tri želania. Skôr než sme začali tvoriť pesničku, mala som dokonca možnosť film si pozrieť. Bola som veľmi príjemne prekvapená a nadšená predovšetkým z mladých hercov, ktorí to zahrali veľmi prirodzene a autenticky, vyznala sa Kristína Peláková.

Krásna skladba veselo a energicky opisuje najmä prvé momenty lásky, keď medzi dvojicou ešte len preskočí iskra. Kristína síce už dávnejšie dokázala, že je nielen výborná speváčka, ale aj talentovaná herečka, no pri tomto filme zostala jej spolupráca iba v hudobnej rovine. O to viac si naša najobľúbenejšia interpretka vychutnala nakrúcanie videoklipu k titulnej piesni.

Teším sa, že som hudobnou súčasťou tohto filmu, ktorý ma veľmi peknú myšlienku a ešte krajší odkaz pre ľudí. Verím, že aj táto rozprávka zaujme čestné miesto medzi klasickými rozprávkami, na ktoré sa najmä v období Vianoc všetci tešíme, uzatvára Kristína Peláková.