Kryštof dobývajú Halywůd

Jedna z najpopulárnejších a najúspešnejších kapiel v Českej republike rozhodne nezaháľa a chystá v poradí 8. štúdiový album, na ktorý sa fanúšikovia môžu tešiť už v októbri. Po štyroch rokoch od vydania výročného albumu 25, tak kapela naznačuje, že sa rozhodne nemusíme obávať hudobnej stagnácie. Album nesie symbolický názov Halywůd a partia hudobníkov naňho láka rovnomenným singlom.

Nielen o tom bude v novom singli spievať Kryštof. Americký Halywůd je o snoch. Ten ostravský je o tých, ktorým sa možno nikdy nesplní, ale je dôležité ich mať. A pokojne môžete snívať o tom, že raz budete ako Breďák Pitt. O tom všetkom rozpráva pilotný singel Halywůd z produkcie Armina Effenbergera, ktorý vzišiel z pera frontmana kapely Richarda Krajča rovnako ako ostatné pripravované novinky z nového albumu. Na ňom sa okrem známych hitov ako Hvězdáři, Milan Baroš, Hned teď alebo VánočníKarlom Gottom, objaví aj sedem úplne nových piesní.

Nový videoklip sa nakrúcal v Chrášťanoch neďaleko Prahy, kde sa o kapelu Kryštof skvele postaral tím režiséra Jakuba Mahdalu. Kuba je profík. Od chvíle, kedy sme si schválili scenár išlo všetko v jeho réžii. Je to ostrieľaný tvorca, takže sme si iba užívali role hercov a počúvali pokyny pána režiséra, opisuje spoluprácu Richard Krajčo a dodáva, že pri nakrúcaní panovala skvelá atmosféra.