Mária Čírová a Robo Opatovský opäť chystajú Vianočné turné

Zdroj: Propaganda House

Vlaňajšie Vianočné turné Roba Opatovského a Márie Čírovej malo triumfálny úspech a tak obaja obľúbení hudobníci vypočuli volanie fanúšikov a tento rok si ho zopakujú. Program však bude trocha iný ako minulý rok.

Znova síce nebudú chýbať krásne vianočné pesničky, no keďže návštevníkom sa najviac páčili ich duetá, tento raz ich ponúknu viac. Všetci sa totiž zhodli na tom, že Robov zamatový a Máriin čistý hlas spolu prekrásne ladia. Zaznie nádherná skladba Aleluja, ale aj ďalšie dojemné piesne ako Vianočná pošta, Čas sviečok, Vianoce, Dieťa spí a ďalšie.

Koncerty s Máriou boli pre mňa hudobným zážitkom. Je to úžasná speváčka a veľká profesionálka, ale aj kamarátka a bezprostredná žena. Najviac som si užíval duetá s ňou Vianoce, Čas sviečok, Prší a takisto Máriin song Kto vie. Tento rok chceme pre našich fanúšikov pripraviť viac prekvapení. Jedno, čo môžem prezradiť je, že budeme spievať viac duet, nakoľko to sa minulý rok návštevníkom páčilo najviac. Ladí nám to spolu veľmi dobre, vraví Robo Opatovský.

Minulý rok sme vyskúšali netradičné spojenie Roba a mňa v jednom programe. Na koncertoch bola skvelá atmosféra a keďže sme mali veľa pozitívnych reakcií, rozhodli sme sa tento rok si to zopakovať. Milujem Vianoce aj celú tú atmosféru okolo, čiže vianočné pesničky majú vždy u mňa špeciálne miesto. Niekedy počúvam tieto skladby aj cez rok a vždy ma dokážu upokojiť a aspoň trošku navodiť tú vianočnú pohodičku, vyznala sa Mária Čírová.

Vianočné turné Mária Čírová & Robo Opatovský
04.12.2017 – Považská Bystrica – Kino Mier
05.12.2017 – Trenčín – Piano club
12.12.2017 – Bratislava – Dom odborov Istropolis
17.12.2017 – Poprad – Dom kultúry
18.12.2017 – Vranov nad Topľou – Mestský dom kultúry
19.12.2017 – Ružomberok – Kultúrny dom A. Hlinku