Kryštof predstavili ďalšiu baladu

Nový album skupiny Kryštof,  Halywůd priniesol nielen tanečné rytmy a refrény, ale aj jednu z najsilnejších balád doterajšej tvorby kapely. Novinka Do nebe se propadám nadväzuje na úspešné hity Hvězdáři a Ty a jáHalywůd vyšiel na CDna vinylovej platni.

Práve k tejto balade dokončuje kapela videoklip, z režisérskej dielne Richardovej ženy Karin Krajčo Babinskej. Myslím, že bude chcieť nadviazať na svoje predošlé klipové príbehy Ty a já, Zůstaň tu se mnou a Vánoční. Podľa toho, čo mi hovorila, to bude celkom emotívne. Uvidíme, či nekecá, popisuje s úsmevom spevák. Popri kapele sa v klipe predstaví, napríklad herečka Patricie Pagáčová.

Kapela Kryštof momentálne koncertuje na akustickom turné, kde predstavuje aj piesne z nového albumu a dúfa, že svoj koncertný rok zakončia v decembri v dvakrát vypredanej O2 aréne.

S jeseňou a albumom prichádza Richard Krajčo aj s filmovou tvorbou, kedy herecky exceluje po boku Elizavety Maximovej v ústrednej dvojici nového českého celovečerného filmu Přání Ježíškovi v (slovenskej distribúcii Želanie pre Ježiška). Naviac tiež skvele nadaboval postavu celovečerného animovaného filmu Přes hranici, ktorý je úspešný na najvýznamnejších svetových filmových festivaloch.