Lady Colors sú späť

Lady Colors majú novú skladbu If. Mária Majka Lechmanová, Lenka LeRa RakárKristína Kristy Mečko vydávajú vlastnú skladbu po štyroch rokoch. Keďže koncertujú nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, nový singel naspievali v angličtine, aj keď sa v blízkej budúcnosti plánujú opäť vrátiť k rodnej slovenčine.

S nápadom na skladbu If prišla Kristy. Mne sa to páčilo a keďže si veľmi dobre rozumieme nielen ako speváčky, ale aj ako autorky piesni, netrvalo dlho a finálna verzia If bola na svete, povedala o skladbe LeRa. Popová pesnička je inšpirovaná mladou čerstvou láskou, kedy si obaja zaľúbení predstavujú spoločnú ideálnu budúcnosť. V skladbe hosťuje aj známy saxofonista Ján Slezák.

Keď mi napadol základný motív piesne If, predstavovala som si, aké je to prežiť dokonalú lásku. Takú, akú by som dopriala každému. Aj sama sebe, povedala o skladbe Kristy. Novou pesničkou sa chce trio Lady Colors opäť pripomenúť svojim fanúšikom po niekoľkomesačnej pauze, keďže sa blondínke LeRe prednedávnom narodilo bábätko. Babyboom v triu pokračuje, pretože aktuálne je v radostnom očakávaní svojho druhého dieťatka ryšavka Majka. Dievčatá však budú pokračovať v naplánovaných koncertoch a aktivitách a keď už bude Majka potrebovať oddych, majú pripravený dočasný záskok. Samozrejme, s ryšavými vlasmi.