Leto s Burianom a Harichom

Producent najúspešnejšieho letného singla v dejinách Slovenska, Robert Burian, prichádza s letným prekvapením v podobe optimistickej skladby Another Night. Do spolupráce si prizval speváka Martina Haricha, ktorý sa postaral o text a melódiu.

Od začiatku bolo mojím cieľom napísať skladbu, na ktorú si budú môcť zatancovať všetci. Zabudnúť na každodenné starosti a len tak sa nechať unášať jej rytmom v blízkosti svojich najbližších. Po mojom koncerte ma Robert Burian oslovil na spoluprácu. S každej doterajšej spolupráce som si niečo nové odniesol, a tak som neváhal. Prvý beat mi Robert poslal hneď na druhý deň. Cítil som z neho energiu a jeho typický rukopis. Spevová linka a text sa mi už následne písali jednoducho, povedal o sklade Martin Harich.

Maťa ako speváka vnímam už dlhšiu dobu. Patrí medzi ľudí s obrovským talebom a vždy, keď sa spomenie jeho meno, tak si ho spájam s kvalitou, pozitívnou energiou a rešpektom. Aj keď by som dokázal byť na jeho koncerte celý deň, nevedel som sa dočkať, kedy skončí a pôjdem za ním. Spýtal som sa ho, či neskúsime spolu niečo vymyslieť. Neváhal som. Riskol som to.Úprimne sa priznám, že na svojom živote hudobníka mám najradšej tú cestu. Cestu, na ktorej spoznávam nových ľudí, učím sa nové veci, budím sa do splnených snov. Som za to neskutočne vďačný. Rovnako aj za každú príležitosť spolupracovať s úžasnými ľuďmi. Ďakujem za novú pesničku človeku, ktorého už dnes poznám aj ako songwritera, muzikanta, speváka a hlavne kamaráta, teší sa Robert Burian.

Mgr. Andrea Čurná