Lucia Gibarti pokorila Hlavolam

Slovenská speváčka Lucia Gibarti zverejnila prostredníctvom videoklipu novinku s názvom Hlavolam, ktorú doplnila o text aj kvôli nepočujúcim, ktorí sú súčasťou i jej života. Talentovaná speváčka, ktorá je aj hlasom populárnej kapely Hrdza, sa pred časom vydala aj cestičkou sólovej dráhy. Aktuálne vydáva svoju piatu autorskú pieseň.

Najnovší hudobný počin mladej speváčky vznikol vďaka omylu a to počas cesty autom, keď speváčke chcel jej producent Miro Felber  pustiť jednu melódiu a omylom pustil starú nahrávku, kde bola klavírna melódia tejto skladby. Veľmi sa mi to zapáčilo a okamžite mi tam napadla spevová linka, text a refrén. O pár dní na to sme to šli nahrať do štúdia aj s mojou skvelou kapelou, približuje speváčka vznik novej piesne.

Hlavolam zachytáva myšlienku najlepšieho rozhodnutia, aké môže človek v určitom bode života urobiť. Je to v prvom rade naučiť sa byť šťastný sám so sebou. Poznám veľa ľudí, ktorí to však nedokážu a skáču zo vzťahu do vzťahu, čo  mnohokrát nie je najšťastnejším riešením, vysvetľuje speváčka význam piesne.

Novinku vypustila do sveta prostredníctvom jednoduchého videoklipu, ktorý doplnila o text skladby. Ide vlastne skôr o lyrics video, v ktorom primárne ide o text, ktorý sa vo videu zobrazuje a ktorý si môžu prečítať aj nepočujúci ľudia, ktorých má speváčka aj vo svojej rodine.