Lucie Bílá sa zastrája: Cirkus bude

Lucie Bílá sa rozhodla potešiť svojich fanúšikov hudobným darčekom. Predchádzajúce úspešné piesne z albumu Ta o mně, single Protože a Mám ráda život majú dohromady už vyše tri a štvrť milióna vzhliadnutí a stali sa rádiovými hitmi. Teraz prichádza s ďalším singlom a lyric videom s názvom Cirkus bude. Aj táto pieseň pochádza z jej aktuálneho albumu Ta o mně, za ktorý obdržala ihneď po vydaní Zlatú platňu. Na novom singli sa po hudobnej i textovej stránke podieľali Jana Infeldová a Jan Vávra zo skupiny Jananas a o vizualizáciu sa postaral Patrik Černoch. Prednedávnom navyše dvadsaťnásobná slávica dostala od fanúšikov špeciálne narodeninové prekvapenie, a to video k piesni O lásce.

V tieto dni mám jedinú túžbu, a to pobaviť svojich fanúšikov. Šitie rúšok do nemocníc a hospicov mi zaberá denne veľa času, ale pri tom zostáva dosť i pre ľudí, ktorí sú v mojej Insta a Facebook rodine. Vymýšľam pre nich vtipné videá a súťaže o mojich anjelikov, náramky či LB kávu. Ukážkou toho, že sa ľudia chcú baviť, je napríklad jedna situácia, kedy mi prišlo sto tisíc srdiečok, z ktorých som vybrala štyridsať výhercov. Plánované nakrúcanie videoklipov sa zatiaľ odložilo, ale lyric video na Cirkus bude je v tomto okamihu báječným spôsobom, ako ľuďom predstaviť veselú optimistickú pesničku. Video pripravil skvelý fotograf a kameraman Patrik Černoch, ktorý sa stal pred časom neodmysliteľným členom môjho tímu. Dúfam, že pesnička Cirkus bude poteší i poslucháčov našich rádií, hovorí Lucie Bílá.

Speváčka nedávno tiež predstavila svoju vlastnú značku kávy LB Coffee. Celý život ma niekto pozýval na kávu a ja som nie vždy mohla pozvanie prijať. Teraz im to vynahradzujem tým, že pozývam všetkých na kávu ja. Káva je pre mňa zdravie, rituál, čerpám z nej energiu, ktorú potom môžem posielať ďalej, vysvetľuje svoje rozhodnutie Lucie Bílá. Niekoľko druhov káv je pomenovaných po úlohách, ktoré boli v Luciinom živote ťažiskové. Z každého predaného kilogramu kávy putuje tridsať korún na jej charitatívnu činnosť.