Lucie Bílá spieva O lásce

Speváčka Lucie Bílá pripravila pre svojich priaznivcov milé prekvapenie v podobe nového videoklipu. Ide o emotívne obrazové stvárnenie pesničky O lásce, ktorá pochádza z jej posledného, viac než dva roky starého štúdiového albumu Ta o mě.

Pieseň špeciálne pre ňu napísal čerstvý držiteľ Českého slávika v mužskej kategórii Marek Ztracený. Finálnu zvukovú podobu dal nahrávke slovenský producent Martin Maxo Šrámek v štúdiu Littlebeat. Režisérom a kameramanom videoklipu bol Jaro Atry zo spoločnosti WeAreFilm, pričom jeho pôvodná idea vznikla s prispením najbližších spolupracovníkov Lucie Bílej, teda jej syna Filipa KratochvílaPatrika Černocha.

Mám nádherné povolanie, vďaka ktorému môžem posielať ľuďom niečo, čo teraz všetci veľmi potrebujeme, a to je láska. Preto posielam pohladenie v podobe videoklipu, ktorý sa volá O lásce. Láska vyhráva v rozprávkach a verím, že vyhrá určite i teraz, odkazuje Lucie Bílá i prostredníctvom nového videoklipu.

Na tému láska navyše len pred pár dňami, symbolicky v Divadle Lucie Bílej predstavil početný tvorivý tím i plány s obnovenou premiérou muzikálu Láska je láska, ktorá je naplánovaná na 7. apríla 2022. Album Ta o mně, z ktorého aktuálna pieseň pochádza, vyšiel v októbri 2019 na CD a tiež na vinylovej platni.