Lýdia Novotná v objatí s Domim Stoffom

Pesničkárka Lýdia Novotná prichádza po troch rokoch opäť s duetom. Po piesni Nič nie je náhodou s legendárnym Allanom Mikušekom vstúpila do zaľúbených tónov duetu V objatí s Domim Stoffom, ktorý sa zároveň stará o produkciu všetkých Lýdiiných piesní. Láska je krásna, no často nie je prijímaná, preto je skladba venovaná každému, kto nedokázal rozkázať srdcu.

Keď som naspievala túto pieseň, stále sa mi nezdala úplná. Snažila som sa prísť na to, čo mi tam chýba. A bol to Dominik. Už spolupracujeme roky a je krásne, že teraz máme aj spoločnú pieseň, teší sa speváčka z aktuálnej spolupráce.

Autentickej textárke a hudobníčke imponujú piesne, ktoré sa skladajú z viacerých vrstiev. „j táto je taká. Je možné vnímať ju z pohľadu dvoch zamilovaných ľudí, ale dá sa vnímať i iná vrstva. Skúste sa započúvať do textu a predstavte si, že to spieva jeden človek o sebe samom. O dualite, ktorú má v sebe. Bojí sa byť sám sebou, lebo sa obáva, ako to budú vnímať ostatní, ozrejmuje interpretka, ako sa človek zamiluje do niekoho, koho sa bojí predstaviť ostatným, lebo to sa nemalo stať. Ale ako sa hovorí, srdcu nerozkážeš.