UFO pláž roztancujú koncerty

Už od stredy v Bratislave započne séria letných koncertov pod hlavičkou Offline Summer Live. Na pláži pod UFO-m zahrá niekoľko mimoriadne populárnych interpretov zo Slovenska, ale aj susedných Čiech, predstavia sa aj zahraniční DJ-i. Návštevníci podujatí sa môžu tešiť na nevšedné dramaturgie koncertov.

Sériu koncertov otvorí 22. júna 2022 bratislavská hudobná skupina Para. Náš koncert v rámci Offline bude špeciálny napríklad v tom, že už majú pevne ukotvenie v playliste nové piesne, kde najmä – To okolo nás – sa stáva koncertným hitom. Vystúpime asi v najväčšej možnej zostave, spolu s dychovou sekciou a vokalistkami, hosťovať  budú aj bývalí gitaristi. Bude to proste jedna veľká party, tak ako sa na začiatok leta na pláži patrí, priblížil spevák kapely Lasky, na čo sa môžu návštevníci koncertu tešiť.

V ďalší deň, a teda vo štvrtok, 23. júna 2022, sa na pódiu na brehu Dunaja stretne hneď niekoľko skvelých interpretov, ktorých spája jedno meno a to Branči Kováč a.k.a. Vec. Počas špeciálne vyskladanej show, ktorá vznikne iba pre tento účel, svoje najlepšie tracky odohrá v sprievode živej kapely a na pomoc mu prídu zvyčajné podozrivé mená ako Tono S., Zverina, Supa, Šimon Švidraň, Škrupo, Emma Drobná či Danosť. Hlásim sa zo štúdia, kde sa s chlapcami pripravujeme na môj veľký letný koncert v Bratislave. Bude to naozaj allstars game, kde sa predstavím vo všetkých formáciách, s ktorými momentálne koncertujem a taktiež s hosťami, ktorí s nami bežne koncerty nehrajú, odkazuje Branči.

V piatok publikum roztancuje hneď niekoľko DJ-ov, a sobota 25. júna 2022, bude patriť aktuálne najúspešnejšej slovenskej hudobnej skupine IMT Smile. Chalani na čele s bratmi Táslerovcami ponúkne letné verzie svojich najväčších hitov, predstavia sa však aj so svojou classic show počas záverečného koncertu tohto bratislavského hudobného maratónu a to v nedeľu, 3. júla 2022.

V nedeľu 26. júna 2022 niekoľko prekvapení pripraví speváčka a skladateľka Jana Kirschner. Koncert je pre nás absolútne výnimočný. Keďže to bude náš samostatný koncert v Bratislave po veľmi dlhej dobe. Pripravili sme naozaj úžasný program. Hráme pesničky, ktoré ľudia poznajú roky z mojich starších albumov, ale aj pár nových songov, ktoré oficiálne vychádzajú až na jeseň. Pripravili sme nové aranžmány a bude to skvelé, je sa naozaj na čo tešiť. Budeme mať vokalistky, budeme mať špeciálnych hostí, ktorí sú mojimi veľmi dobrými priateľmi. Už teraz je to v našich kalendároch ako niečo, čoho sa nevieme dočkať. Čo viac si môžete priať, teší sa slovenská hudobná stálica Jana Kirschner.

Následne sa na Pláži pod UFO-m predstavia skupiny PolemicMedial Banana (28. júna). Chinaski (29. júna), ktorá sa aj v našich končinách teší obrovskej popularite. Nasledujúci večer (30. júna) bude pódium opäť patriť českej hviezde. V posledný júnový deň poriadnu rockovú nálož ponúkne David Koller.