Marek Majeský, Marián Labuda a Michal Kubovčík v muzikáli Peter Pan

Nádherná snová rozprávka v spojení s krásnou hudbou. Na divadelné dosky sa vracia rodinný muzikál Peter Pan. Hlavné dospelácke postavy si zahrajú slávni herci ako Marek Majeský, Marián Labuda, Michal Kubovčík. Tie ostatné stvárnia talentované deti, ktoré objavilo Divadlo Šok a Divadlo Úsmev. Malí aj veľkí diváci sa opäť nechajú vtiahnuť do magického sveta, v ktorom proti sebe bojuje zákerný Hook a jeho banda pirátov s večným dieťaťom Petrom Panom a jeho bláznivými kamarátmi. Predstavenie režíruje Viktor Vincze starší, hudbu zložil Valentín Kozaňák. Premiéra bude 22. septembra v Dome kultúry v Šali.

Priznám sa, že ja som vyrastal na slovenských rozprávkach od Dobšinského a keď som bol väčší, miloval som Jula Verna. Keďže som dieťa narodené v období socializmu príbeh Petra Pana u nás nebol až taký známy. Ale veľmi sa mi páči. Stvárnim otca, už sa totiž postupne dostávam do týchto kategórií, zvykám si na vyzretejšie postavy. Táto rola je mi ako otcovi dvoch malých dcér naozaj veľmi blízka, vraví s úsmevom Marek Majeský.

Peter Pan je nezabudnuteľným príbehom o boji zákerného Hooka v podaní Mariána Labudu a bandy pirátov, proti večnému dieťaťu Petrovi Panovi a jeho partii bláznivých kamarátov.

Ja som v tomto muzikáli hral už pred 15 rokmi a veľmi sa teším na nové naštudovanie a nových ľudí, ktorí v ňom hrajú. Je to krásna rozprávka, nehynúci motív boja dobra so zlom, navyše sprevádzaný nádhernou hudbou Valentína Kozaňáka. Teraz si to pozrie aj môj syn a som zvedavý, ako to prijme, dodáva Marián Labuda.

22.09.2019 Šaľa
13.10.2019 Piešťany
26.10.2019 Liptovský Mikuláš
03.11.2019 Bratislava
09.11.2019 Brezno
17.11.2019 Trenčín
23.11.2019 Zvolen
07.12.2019 Rimavská Sobota