Majk Spirit prichádza s vlastnou sadou Viber samolepiek

Majk Spirit prichádza s druhou veľkou novinkou v rozpätí niekoľkých týždňov. Potom, ako na konci novembra vydal svoju druhú knižku Spiritovky, uvádza exkluzívnu sadu vlastných samolepiek, ktoré potešia všetkých jeho fanúšikov na Slovensku a v Čechách. Balíček má názov Majk Spirit – Hip Hop Positive a prináša 12 originálnych samolepiek, ktoré ho predstavujú zábavným a kreatívnym spôsobom. Všetci používatelia služby Viber si môžu samolepky bezplatne stiahnuť a vyjadrovať sa tak pomocou Majkových obľúbených výrazov a typických spojení. Po svetových hviezdach, akými sú Snoop Dog, 50 Cent, Eminem, Shakira a ďalších, ktorí tiež používajú samolepky ako spôsob komunikácie, je Majk prvým slovenským umelcom, ktorý sa rozhodol zdieľať svoj nekonečný príval energie so svojimi fanúšikmi takýmto spôsobom.

K samolepkám pridáva Majk aj svojú novú komunitu, ktorá je otvorená pre všetkých fanúšikov na Slovensku a v Českej republike. Tí môžu sledovať osobný a profesionálny život svojho idolu v priamom prenose. Komunita bude novinky prinášať priebežne a fanúšikovia sa tak dozvedia nielen o tom, čo chystá, kde hľadá inšpiráciu a čo nového sa deje v jeho živote, ale môžu so svojou hviezdou konverzovať aj naživo.

Moji fanúšikovia v dnešnej dobe z veľkej časti žijú a trávia veľa času práve na sociálnych sieťach a chatujú si cez aplikácie. Svoj kontakt s nimi v digitálnom priestore chcem preto rozširovať o nové komunikačné kanály. Preto som súhlasil, keď ma Viber oslovil ako prvého umelca v našom regióne, ktorý otvorí svoju oficiálnu komunitu aj fanúšikom na Viberi, hovorí na margo exkluzívnej spolupráce Majk Spirit. V mojej Viber komunite spolu chatujeme a môžu tiež sharovať moje samolepky, baviť sa a šíriť energiu a myšlienky, ktoré im chcem prostredníctvom svojej tvorby odovzdať. Proste si vibujeme na Viberi. Je to pre mňa nová forma kontaktu s mojimi fans a pre nich zase nová, osobnejšia forma kontaktu so mnou, prezradil Majk.