Ztracený ponúka koncert naživo i na DVD

Najväčší český hitmaker a šoumen súčasnosti v týchto dňoch oznámil posun svojho vypredaného turné Restart 2021 na jesenné termíny. Marek Ztracený zároveň vydáva koncertné DVD s nezabudnuteľnou šou z minulého roka, ktorou lámal mnohé rekordy. Najrýchlejšie objednávky podpíše a pridá i venovanie.

Chcem, aby ste vedeli, že pokiaľ toto turné, na ktoré ste si kúpili v priebehu chvíle desiatky tisícov lístkov, malo byť niečím mimoriadnym, tak v náhradných termínoch dostanete niečo ešte mimoriadnejšie, odkazuje spevák fanúšikom.

Vo februári vychádza na DVD kompletný záznam minuloročného koncertu Mareka Ztraceného v pražskej O2 aréne. Vo vysokej obrazovej a zvukovej kvalite sa tak fanúšikovia môžu preniesť do zaplnenej O2 arény a zažiť znova tento mimoriadny hudobný zážitok. DVD obsahuje najväčšie hity viac než desaťročnej kariéry Mareka Ztraceného, vrátane pesničiek z posledného albumu Planeta jménem stres. Tento fenomenálny koncert rozhodne nešetrí emóciami a nechýbajú ani hostia. V prvom rade Karel Gott, ktorého vystúpenie s piesňou Ta pravá prebehlo zo záznamu, ale so živým sprievodom Mareka a jeho kapely. Ďalej sú na tomto DVD tiež vystúpenia Hany Zagorovej a Marty Jandovej. Ako špeciálny bonus diváci na DVD nájdu dokument z prípravy a zo zákulisia týchto koncertov. Pre všetkých fanúšikov je navyše pripravený jeden mimoriadne lákavý darček. Každé DVD predobjednané na jeho internetovej stránke až do nedele 31. januára 2021 bude osobne podpísané od Mareka i s prípadným venovaním.

Už som doma oznámil, že ma asi tak týždeň neuvidia, a nakúpil som všetky fixky v okolí. Takže ak chcete niekomu zablahoželať k narodeninám, sviatku alebo len urobiť radosť sebe či niekomu, koho máte radi – rád sa o to postarám. Sme na toto DVD náležite pyšní a bude nám cťou, keď tento koncert budete mať doma, odkazuje spevák poslucháčom.