Martin Harich poodhalil ďalší kúsok z nového albumu

Martin Harich ponúka po vydarenej skladbe Marilyn Monroe už druhú letnú novinku a postupne predstavuje poslucháčom piesne z albumu Mapy, ktorý vychádza práve dnes. V poradí druhý singel s názvom Kým sa máme v sebe nesie RnB feeling a letnú pohodu. Atmosféru songu podčiarkujú vokály slovenskej speváčky Tiny a odvážne aranžmány hudobníka a producenta Lukáša Chromeka.

Skladba vznikla pôvodne ako pomalá vec a napísal som ju už pred pár rokmi. Nebol som si zo začiatku istý, či ju vôbec na album zaradiť. Keď sme ale s Lukášom vytvorili túto jej rytmickú podobu, vdýchli sme jej úplne nový život, popisuje vznik songu Martin.

Celkový dojem zo skladby zdôrazňujú jej odvážne hudobné aranžmány, k čomu prispeli bicie Romana Víchu (kapela Ewy Farnej) a basa Jakuba Vejnara (kapela Anety Langerovej).

Kým sa máme vychádza s už uvedeným singlom Marilyn Monroe na albume Mapy, ktorý je v poradí štvrtým štúdiovým albumom autora (vrátane EP Pátram). Album predstaví svojim poslucháčom i v koncertnej podobe na pripravovanom jesennom turné.