MC Erik prekvapil novou skladbou

Ikona slovenskej dancefloorovej scény, DJ a producent MC Erik sa rozhodol vydať nový singel, ktorý poteší každého fanúšika tohto hudobného žánru. Vyzretejší a skúsenejší, tak možno charakterizovať Erika Arestu, ktorý sa spolu s Ivanou Poláčkovou v novej skladbe pýta Is This Love.

Videoklip ku skladbe sa z časti nakrúcal ešte v letnom období v Prahe. Klip sme síce točili už v lete, ale finálnu postprodukciu sme dokončili až teraz. Hneď po natočení klipu sme sa sťahovali, potom pripravovali svadbu a svadobnú cestu a popri tom všetkom ešte bežná pracovná hektika, vysvetlil zdržanie producent a DJ a dodal: Nášmu kameramanovi vykradli auto a zobrali mu fototechniku. Síce sa to priamo nedotklo záberov do nášho videoklipu, ale riešenie tejto situácie spôsobilo ďalšie zdržanie. MC Erikovi sa do videoklipu podarilo dostať aj svoju záľubu v kvalitných a rýchlych autách.

MC Erik pravidelne pôsobí ako DJ v rôznych kluboch v Čechách a občas ako hosť aj na Slovensku. S Ivanou Poláčkovou pravidelne prezentuje svoje najväčšie hity na akciách zameraných na 90. roky. V minulom roku sa predstavili aj na podujatí 90’s Explosion v Prahe, kde ich vystúpenie videlo 17 000 divákov. MC Erik je pravidelne súčasťou podujatia We Love 90s, ktoré dvakrát ročne prináša na Slovensko hviezdy európskej eurodance scény 90. rokov.