Michael Hopes nahral vlastnú verziu hitu Johna Legenda

Skladateľ, spevák a klavirista Michael Hopes má na konte novú skladbu. Tentokrát nahral coververziu známeho hitu Johna Legenda All Of Me v modernom aranžmáne s beatboxom. Nový objav na hudobnej scéne si cover vybral úplne prirodzene, prezývajú ho totiž slovenský John Legend.

Covery vždy tvoríme spolu s Tomášom a beatboxerom Essom. Každý z kapely prichádza s novými nápadmi, čo na ďalší koncert spracovať no a keď vyberieme novú pesničku, je to už spoločná tvorivá práca. Keďže všetci traja sme na jednej vlnovej dĺžke, väčšinou to ide hladko a po pár prehratiach je základný koncept coveru jasný. Potom už len dolaďujeme detaily a hráme sa, vysvetľuje Michael Hopes.

Klip sme nakrúcali vo večernej atmosfére po celodennom nahrávaní našej novej skladby, na ktorej práve pracujeme. Spolu s naším produkčným štúdiom sme hľadali jednoduchý, ale vizuálne zaujímavý koncept, ktorým by sme odlíšili vlastnú tvorbu od prevzatých pesničiek a ktorý by nám do budúcna umožňoval nakrúcať ďalšie covery. Na klipe je zaujímavé práve to, že je nakrútený na jeden záber bez prestrihov z dvoch kamier zároveň – divák má tak možnosť byť v štúdiu s nami a vychutnať si atmosféru, v ktorej pracujeme, hovorí Michael.

S americkým spevákom Johnom Legendom má klavirista a spevák Michael Hopes spoločné aj to, že má šťastnú rodinku a hudba je jeho vášeň. Pravidelne koncertuje, jeho hudobný program pre živé vystúpenia vždy pozostáva aj zo známych medzinárodných hitov vo vlastnom prevedení.

Naše koncerty sú o vkusnej kombinácii vlastnej tvorby a zaujímavo spracovaných coverov. Covery nám zároveň dávajú možnosť potešiť širšie publikum, ako keby sme hrali iba vlastné pesničky – už dnes hráme tvorbu napríklad od Stinga, Franka Sinatru ale aj Adele alebo Justina Biebera. Uvidíme, aká bude odozva na Johna Legenda, radi by sme okrem vlastnej tvorby prinášali našim fanúšikom pravidelne aj ďalšie zaujímavo spracované covery. Najbližšie sa chystáme na známy hit Hotline Blink od kanadského rappera Drake-a, uzatvára spevák.