Natascha Wright a Alfred McCrary zopakujú úspešné vianočné koncerty

Spolupracovníci svetových speváckych hviezd sa ako duo opäť predvedú slovenským divákom. Speváčka Natascha Wright a hudobník a spevák Alfred McCrary avizujú sedem vianočných koncertov na Slovensku. Diváci si budú mať možnosť vychutnať svetové hity, na ktorých sa dvojica podieľala, aj známe gospelové a vianočné piesne. Šesť vlaňajších slovenských koncertov dua bolo beznádejne vypredaných.

Počas decembra sa Natascha Wright a Alfred McCrary sa zastavia v Banskej Bystrici, Zavare, Poprade, Handlovej, Nitre, Prešove a svoje turné ukončia vo Vranove nad Topľou. Sprevádzať ich bude komorné kvarteto La Speranza. To spojenie bude jedinečné a podčiarkne predvianočnú atmosféru koncertov, hovorí Róbert Karas z produkčnej spoločnosti Key Art Agency.

Opäť sa tešíme na Slovensko a vašich ľudí. Reakcie slovenského publika sú pre nás vždy výzvou, hovoria umelci. Natascha Wright v minulosti pôsobila ako členka populárnej tanečnej formácie La Bouche. S jej repertoárom je dodnes hosťom nemeckých celoštátnych staníc. Podieľala sa aj na nahrávkach projektov DJ Bobo a Haddaway. V rámci jej širokého hudobného záberu spolupracovala aj so spevákom Udom Jürgensom. Jej umelecký a životný partner Alfred McCrary stál pri zrode viacerých nahrávok Michaela Jacksona a je spoluautorom niekoľkých jeho piesní. Aranžoval vokály a časť z nich aj sám naspieval v hite Heal The World. Okrem Jacksona spolupracoval s Rayom Charlesom, Stevie Wonderom, Dianou Ross či Eltonom Johnom.

Dvojica Natascha Wright a Alfred McCrary okrem iného vydala aj album Christmas Moments. Obsahuje jedenásť piesní vrátane Let There Be Peace – song, ktorý bol minulý rok nominovaný na cenu Grammy. Niekoľko piesní z albumu dvojica predstaví i v sprievode komorného kvarteta La Speranza počas svojich siedmich vianočných koncertov. Vstupenky sú k dispozícii v sieti Ticketportal a vo vybraných mestských informačných centrách.

Natascha Wright & Alfred McCrary – Vianočné koncerty:
06.12. Banská Bystrica, Evanjelický kostol
07.12. Zavar, Kostol Narodenia Panny Márie
12.12. Poprad, Gréckokatolícky chrám sv. Petra a Pavla
13.12. Handlová, Dom kultúry
15.12. Nitra, Klub Nájomná jednotka 210
16.12. Prešov, Kino Scala
17.12. Vranov nad Topľou, Bazilika Minor Narodenia Panny Márie