Mirai ju chce mať až do rána

Singel Chci tě mít do rána dostal retro podobu a šíri pozitívnu energiu. Kapela Mirai sa dala dohromady so slovenským raperom Majselfom a vznikol zábavný videoklip v netradičnom štýle. Réžie sa opäť chopil Ondřej Kudyn. Kapela tak prichádza s ďalším singlom z najnovšieho a veľmi úspešného albumu Arigató a teší sa na svojich fanúšikov na festivaloch a vypredanom jesennom turné.

Spojenie týchto československých umelcov vzniklo tak nejak prirodzene, a ako hovorí Mirai: Už pri prvom stretnutí sme si hudobne aj ľudsky sadli. Majselfovu tvorbu dlhodobo sledujeme a baví nás. Sme na jednej vlne a zo spolupráce máme veľkú radosť.

Ja osobne vnímam toto spojenie veľmi pozitívne. Keď mi prišiel prvý kontakt od Mirai na spoluprácu, tak som sa veľmi potešil. Chalanov poznám z umeleckej stránky dlhšie a páči sa mi ich tvorba. V súčasnej dobe je bežné, že sa príbuzné žánre kombinujú a vznikajú mixy a táto skladba dostala znova novú polohu aj tým, že ide o spojenie Česka a Slovenska, takže sa pridala k tomu aj originalita. Z mojej strany sa spolupráca podarila na jednotku. Skladba je možno o maličký kúsok iný žáner ako robím štandardne, ale aj pri tvorbe môjho nového albumu, ktorý vyjde koncom tohto roka sa pohrávam aj s inými žánrami, nerobí mi to problém, práve naopak, baví ma vždy niečo nové. Táto skladba má hneď po prvom vypočutí nesmierne bavila a aj text som napísal okamžite po prvom vypočutí, takže sa teším ako sa bude páčiť aj našim fanúšikom, hovorí raper Majself.