Vebi vydala rozchodovú skladbu

Slovenská speváčka Vebi vydala novú skladbu Ja viem. Rozchodová pieseň nie je určená pre žiadneho muža z jej života, skôr pre dievčatá, ktoré sa nachádzajú v rozchodovom období. Na svoje vydanie si skladba počkala sedem mesiacov.

Skladba ako taká vznikla na jar minulého roka, kedy som dostala podklad od Paul Project a začali sme pracovať na texte. Je to úplne jednoduché. Ostatná vydaná skladba Nechám sa viesť je zamilovaná, a tak som chcela trochu zmenu. Pre ženy, ktoré sú v rozchodovom móde som pripravila novinku Ja viem, vysvetlila Veronika Vebi Nízlová.

Videoklip k novinke sa nakrúcal na prelome augusta a septembra minulého roka, kedy bola Veronika v siedmom mesiaci tehotenstva. Neviem, či sa mi úplne podarilo zakryť tehotenské bruško. Nakrúcalo sa v noci, čo samo o sebe bolo náročné. Naviac mi bolo extrémne zle, čo som v inom čase tehotenstva nemala, povedala Vebi, ktorá sa od novembra minulého roka teší z dcérky Ney.

Veronika a Daniela Nízlové v týchto dňoch finalizujú svoje sťahovanie do nového domu, v ktorom budú bývať spoločne so svojimi dcérami Lindou (2 roky) a Neou (6 mesiacov). Napriek tomu pokračujú aj vo svojich pracovných aktivitách. Prebiehajú skúšky s kapelou, s ktorou absolvujeme aj koncerty k projektu Zlatá brána, sťahujeme sa a staráme sa o naše detičky. Času je teda menej, ale určite chcem pokračovať aj v sólovom projekte, dodala speváčka.