Adam Mišík už má celé Srdce na tvý dlani

Reflektuje temné časy, po ktorých vždycky prichádza svetlo a nádej, hovorí Adam Mišík o svojej horúcej novinke, EP platni Srdce na tvý dlani. Na EP si pozval mnoho výrazných mien hudobnej scény na čele s Benom Cristovao, Sergeiom Barracudom, ďalej raper Pil C a violončelistka Terezie Kovalová.

Po pauze, v ktorej sa Adam Mišík venoval predovšetkým herectvu a stihol natočiť oceňovaný film Banger, za ktorý získal nomináciu na Českého leva, sa vracia aj na pódium. Na koncertoch 26. apríla v Brne27. apríla v Prahe sľubuje skvelú show, najnovšiu tvorbu, najväčšie hity a množstvo hostí. Samostatné koncerty mám po dosť dlhej dobe a nemôžem sa dočkať, kým s kapelou zahráme a ukážeme sa v novom svetle, pozýva Adam Mišík.

Srdce na tvý dlani vzniklo v tom nedávnom období, kedy bola atmosféra pre mňa priam beznádejná. Dva roky som mal pieseň v šuflíku, približuje Adam Mišík vznik nového projektu. Toto EP odráža posledné roky môjho života. Dá sa povedať, že je to moje najtemnejšie obdobie. Tie piesne som sa dlho zdráhal vydať. Čakal som na ten správny čas a myslím, že ten teraz prišiel, dodáva spevák. K vydanej novinke pridal aj videoklip k piesni Za čárou, kde hosťuje Sergei Barracuda. Video je druhým klipom z trojdielnej nadväzujúcej série videí z dielne režiséra Ondřeja SilnéhoJakuba Sobotku.