Müller má dve platiny a v lete turné

Priaznivci Richarda Müllera sa konečne môžu tešiť na koncerty. Po náročnom roku si spoločne vychutnajú hudbu legendy naživo. Počas letnej koncertnej šnúry zahrá aj skladby z najnovšieho albumu Hodina medzi psom a vlkom, ktorý má naozaj mimoriadny úspech. Predáva sa tak dobre, že už má status dvojitej platiny. Nebudú samozrejme chýbať ani osvedčené hity, bez ktorých si Richardove koncerty ani nemožno predstaviť.

Keď som po štyroch rokoch vydával nový album, nepredstavoval som si, že ho ľudia príjmu až takto dobre. Teším sa z každého úspechu a pozitívnej odozvy fanúšikov. Ďakujem každému jednému, že napriek tejto komplikovanej dobe si kúpili moje CD alebo vinyl. Úprimne ďakujem, vraví dojatý Richard Müller.

V týchto dňoch je už spevák a jeho tím skvelých muzikantov opäť v skúšobni a pripravujú sa na letné turné. Hrať a spievať naživo im totiž nedokáže nahradiť žiadna iná aktivita.

Priamy kontakt s fanúšikmi nič nenahradí. To určite potvrdí každý hudobník. Už sa naozaj nevieme dočkať. Navyše, koncerty pod holým nebom majú vždy jedinečnú energiu a asi nám už všetkým chýba kvalitná muzika z pódií, dodáva Richard Müller.

Richard Müller: Leto 2021
28.07. Hlohovec
01.08. Bratislava
04.08. Divín
05.08. Kežmarok
06.08. Ľubotice
07.08. Humenné
08.08. Košice
14.08. Galanta
15.08. Bojnice
19.08. Skalica
20.08. Banská Štiavnica
21.08. Skalité