Müller s Banášovou idú na turné

Ona a On – spojenie dvoch výrazných a nezameniteľných osobností – speváka Richarda Müllera a moderátorky Adely Banášovej, ktoré vyrážajú na spoločné turné. Adela bude Richarda, ktorý je jej obdivovateľom, spovedať. A legendárny spevák sľubuje, že bude divákom bližšie ako kedykoľvek doteraz.

Fanúšikovia môžu očakávať nielen nové informácie o hudobnej ikone, ale najmä bezprostredné komentáre a vtipné dialógy. Dominantou však aj tentoraz bude hudba. Richard Müller zaspieva svoje najväčšie hity v jedinečných interpretáciách a najmä skladby z ostatného albumu 55. Nebude chýbať ani pieseň Adieu Adele, v ktorej sa Adela Banášová stala spevákovou múzou.

Každý rok sa snažím pre fanúšikov vymyslieť niečo nové, niečo netradičné. Pridať do repertoáru nové piesne, prípadne iné aranžmány. Neviem, či všetci vedia, ale aj Adela je mojou múzou. Je nevyspytateľná, a to myslím v tom najlepšom zmysle slova, a teším sa, čo na mňa vybalí. Budeme sa rozprávať o všetkom možnom. O živote, hudbe, zážitkoch. Cieľom tohto turné je, aby ľudia odchádzali z koncertu nielen hudobne, ale aj o poznanie bohatší, vraví s úsmevom Richard Müller.

Prehovoriť Adelu na spoločné turné bolo pre jej extrémnu vyťaženosť naozaj náročné. Napokon spolu s Richardom našli 10 spoločných voľných termínov. Dramaturgiu koncertov dolaďujú v týchto dňoch.

Je to pre mňa nová výzva, na ktorú sa teším, pretože mám Richarda ako osobu aj ako hudobníka veľmi rada. Keby to bol človek, ktorého hudbu nepočúvam, asi by som to nezobrala. Zároveň neviem, čo mám od toho čakať, pretože v našom spoločnom záujme je, aby každý večer bol unikátny a aby sa rozhovory neopakovali. Chceme, aby v každom meste vyšlo niečo originálne, exkluzívne. A musíme nájsť tú správnu mieru, aby to bol stále viac koncert ako nejaké kvákanie. Takže pracujeme na tom, aby sme našli ten najlepší kľúč, dodáva Adela Banášová.

Richard Müller a Adela Banášová navštívia s jedinečným turné 10 slovenských miest od východného Slovenska až po Bratislavu. Vstupenky sú už k dispozícii.

02.10. Prešov
03.10. Košice
04.10. Humenné
09.10. Lučenec
10.10. Banská Bystrica
11.10. Nitra
17.10. Bratislava
19.10. Trenčín
24.10. Trnava
25.10. Žilina