Na festivale Hip-Hop Žije vystúpi Kali

Festival Hip-Hop Žije bude tento rok naozaj výnimočný. Organizátori postupne odhaľujú mená vystupujúcich a po prvý raz na festivale zahrá aj Kali. Fanúšikovia si jeho účasť veľmi želali a po rôznych peripetiách, ktoré dosiaľ jeho vystúpenie znemožňovali, sa to konečne podarilo. Populárny raper z Petržalky sa na festival už teraz teší a návštevníkom sľubuje unikátnu šou.

Festival expanduje a tento rok bude po prvý raz aj v Prahe. Zavíta však i na tradičné miesta – na Domašu, Duchonku, do Ostravy a celé to odštartuje v Bratislave 29. júna.

Hip-Hop Žije vnímam ako jeden z naj festov na Slovensku a v Česku a som rád, že sa ho zúčastním a zažijem tu famóznu atmosféru na živo, vraví Kali. Už samotný fakt, že tam budem je pre mojich fans prekvapenie. No určite sa posnažím vystavať show ináč, ako je fanúšik zvyknutý, dodáva.

Hip-Hop Žije je jednou z najväčších rapových udalostí pod holým nebom v strednej Európe. Každý rok hostí najpopulárnejšie česko-slovenské hviezdy rapu. Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.

Hip-Hop Žije 2018
Bratislava (29.6. – 1.7.)
Praha (28.07.)
Domaša (3.8. – 5.8.)
Duchonka (17.8. – 19.8.)
Ostrava (1.9.)