Najočakávanejší domáci album je vonku: Emma Drobná vydala svoj debut

Na debutový album Emmy Drobnej sme si museli počkať trochu dlhšie, ale zjavne sa to vyplatilo! Skladby Smile a Words sa stali rádiovými hitmi a zbierajú vysoké čísla na internete. Očakávaný debut You Should Know vyšiel včera.

Sympatická speváčka má naozaj dôvod na radosť! A to i preto, že práve v tomto týždni sa stala naozajstnou kráľovnou slovenského éteru. V aktuálnom prehľade najhranejších piesní na Slovensku figuruje skladba Words na prvom mieste. Emma preskočila P!nk, Imagine Dragons aj dvojicu Zayn & Sia a tesne pred vydaním svojho albumu You Should Know tento rebríček ovládla.

Svoj debutový štúdiový album Emma nahrala v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House. Nechýbajú na ňom samozrejme hity Smile a Words, ktoré výrazne zasiahli do rozhlasových hitparád. Emma Drobná je výhradnou autorkou textov, pri jedinom duete na albume sa podieľal Štěpán Urban, ktorý so speváčkou pieseň aj naspieval. Autori hudby sú Peter Graus a Tomáš Zubák z Creative Music House, Adrián Líška, Oliver Žilák a Štěpán Urban.

Na Slovensku žiari Emma Drobná ako skutočná hviezda a v susedných Čechách sa vďaka úspechu singlu vracajú spomienky na jej nezabudnuteľné výkony v SuperStar. Dôkazom je predovšetkým prvé miesto v zozname najsťahovanejších nahrávok.

Rodáčka z Nového Mesta nad Váhom sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účasti a víťazstva v poslednej časti súťaže Česko-Slovenská SuperStar. Porotu, divákov aj poslucháčov upútala jedinečným sfarbením hlasu, technickou vyspelosťou a sympatickým vystupovaním. Krátko po súťaži vyšiel album s pôvodným autentickým záznamom jej živých vystúpení zo semifinálových a finálových kôl bez akýchkoľvek strihov a playbackov.