Najväčšia párty roka

Tancovačka na najväčšie hity 90-tych rokov bude najskôr 23. februára 2024 v Steel Aréne v Košiciach a následne 24. februára 2024 v hale Pasienky v Bratislave. Na oboch miestach to roztočia 2 Unlimited, Haddaway. Dr. Alban, KLF, S.T.S.B. aka Fun Factory, Eiffell 65, Culture Beat, La Bouche, LayZee aka Mr.PresidentSnap.

Bude to päť hodín najväčších hitov, dokonalé pyrotechnické efekty s pódiom v strede. Vôbec po prvýkrát zahrá na Slovensku skupina KLF. Bill Drummond a Jimmy Cauty zostanú navždy zapísaní do histórie popkultúry ako tí, ktorí spálili milión libier v hotovosti. Ako hudobníkov si ich ľudia pamätajú pod menom The KLF. Ich hity Justified & Ancient, Last Train To Trancentral, What Time Is Love? a 3 A. M. Eternal sú nesmrteľné. Keď títo dvaja vydali v roku 1988 pod názvom The Timelords singel Doctorin‘ The Tardis, boli sami prekvapení jeho úspechom – predajom vyše milióna kópií.

Do BratislavyKošíc zavíta aj Alexander Haddaway, ktorý si tento rok pripomína 30-te výročie vydania megahitu What Is Love. Ten sa dostal na prvé miesto hitparád v trinástich krajinách. Jeho debutový album The Album získal platinové a zlaté platne v niekoľkých európskych krajinách. Hovorí nemecky, anglicky, francúzsky, holandsky a ešte čistým Colognejským dialektom. Je choreografom, modelom, rád riadi rýchle autá, hrá golf, a je právom považovaný za popovú star. Jeho hit What Is Love si aktuálne vyhliadol svetový DJ David Guetta a vsamploval ho do hitu Baby Don’t Hurt Me.

Na šou v oboch mestách vystúpia: 2 Unlimited, Haddaway, S.T.S.B. fka Fun Factory, Eiffell 65, Culture Beat, La Bouche, Dr. Alban, KLF, LayZee aka Mr.President, Snap!