Nemecký DJ Alle Farben vystúpi na Slovensku

Alle Farben

Vynikajúci nemecký DJ a producent svetového mena Alle Farben mieri na Slovensko. Jeho hity Little Hollywood, Bad Ideas alebo Rosie denne počúvame z rádií a teraz si ich konečne vychutnáme aj live. Mladý umelec je navyše známy tým, že jeho koncerty sú tiež úžasným vizuálnym zážitkom. Bratislava teda zažije šou, aká tu ešte nebola.

Všetky koncerty tohto DJ-a sú plné slobody, farieb a rozmanitosti. Alle Farben ide vždy na doraz a tak aj fanúšikovia odchádzajú z jeho koncertov príjemne vyčerpaní výbuchom emócií  na pomedzí melanchólie a eufórie. V Bratislave sa predstaví už 10. novembra v Refinery Gallery.

Jeho hudbu vnímam ako nevšednú, príjemnú a nabitú pozitívnou energiou. Na bratislavskom koncerte odznejú jeho najväčšie hity, ktoré ľudia určite dobre poznajú, keďže patria k najhranejším v éteri, vraví Marko Šebesta, riaditeľ organizátorskej agentúry Evency.

Pseudonym Alle Farben, ktorý používa Frans Zimmer, dokonale vystihuje jeho tvorbu aj životnú filozofiu. Je plná farieb, emócií a najmä slobody.

Mali sme príležitosť vypočuť si jeho koncert naživo v Berlíne a tak sa  nám to zapáčilo, že sme sa rozhodli priniesť tento obrovský zážitok aj slovenským poslucháčom. Bude to úžasná show, je sa na čo tešiť, dodáva Marko Šebesta.

Na Slovensko sa veľmi teším. Verím, že sa spolu dobre zabavíme. Pripravím si hudobno-svetelnú šou, akú som ešte nikde nepredviedol, odkazuje slovenským fanúšikom Alle Farben.