Nik Tendo má klip k piesni Sedm

Jeden z aktuálne najvýraznejších českých rapperov Nik Tendo vydáva singel a videoklip Sedm, na ktorom spolupracoval s rapperom Hasanom. Singel pochádza z debutového albumu 7, ktorý vyšiel v júni tohto roku pod značkou Milion+ a je emocionálnou spoveďou so žánrovým presahom.

Videoklip zľahka nadväzuje na predchádzajúci videosingel Hvězdy, ktorý si na YouTube pripísal viac ako 2 milióny vzhliadnutí. Réžie sa ujal osvedčený Petr Simon a v hlavnej role môžeme opäť vidieť mladú herečku a modelku Terezu Valtovú.

Napriek tomu že Nik Tendo patrí k služobne najmladším zástupcom značky Milion+, veľmi rýchlo si dokázal vydobyť silnú pozíciu na českej hudobnej scéne. Album 7 otvorene reflektuje jeho životné skúsenosti, sklamanie v láske, cestu za úspechom, rovnako ako obyčajnú túžbu baviť sa.

Na albume hosťujú výrazné mená českého rapu, akými sú napríklad Yzomandias, Viktor Sheen, Calin, Decky, Karlo alebo slovenské duo Nerieš. Počas celého albumu sa Nik Tendo neobmedzuje mantinelmi rapu, ale prináša pestrú paletu nálad a melódií. Album 7 ho ako umelca predstavuje v tej najlepšej forme.