Novinka Martina Haricha prináša šteklivé scény i explózie emócií

Martin Harich uviedol novinku Birdstrike. Pieseň je emocionálnou dojímavou baladou. Aktuálna novinka s anglickým textom je výsledkom novej spolupráce so švédskym vydavateľstvom.

Birdstrike znamená veľmi špecifickú a zriedkavú situáciu v letectve, pri ktorej kŕdeľ vtákov príde do kontaktu s motorom lietadla. Možno to neznie ako pesnička, ale symbolizuje to emócie voči veciam, ktoré nám nečakane prídu do cesty, vysvetľuje Martin Harich a dodáva: Je to pieseň o vzťahoch v 21. storočí, v ktorých žijeme rozpoltené online a offline životy a tom, ako veľmi (ne)poznáme človeka s ktorým sa ráno prebúdzame do nového dňa.

Sympatický Lipták je na hudobnej scéne neuveriteľných 12 rokov, počas ktorých zaznamenal množstvo úspechov doslova po celom svete. Aktuálne sa objavil v hľadáčiku švédskeho vydavateľstva Docks Music, u ktorého vydáva aktuálnu novinku, ktorú si sám zložil, otextoval, nahral aj vyprodukoval doma. Videoklipy pravidelne nahráva na mobilný telefón, počas svojich ciest a aj v tomto prípade tomu ostal verný. Klip obsahuje množstvo šteklivých záberov, vznikal v USA,  predovšetkým národnom parku Death Valley.