Opatovský chystá Vianočné turné s Máriou Čírovou

Zdroj: Propaganda House

Nadšenie pre Vianoce, výborná doterajšia spolupráca a pracovné i ľudské sympatie spojili Roba Opatovského s Máriou Čírovou. Tentoraz si ich fanúšikovia vychutnajú naživo. Vlani spolu nahrali úspešný singel Vianoce a teraz sa chystajú na spoločné Vianočné turné.

Máriu si vážim ako speváčku, autorku, ale hlavne ako človeka, ktorý na sebe pracuje a hudobne dozrieva. Minulý rok mala Mária úspešný Vianočný album, spieva aj na mojom pripravovanom albume Vianočné duetá, ktorý vyjde tento rok. Na začiatku bol nápad, že urobíme pár malých komorných vianočných koncertov, ale dopyt bol taký veľký, že sme sa rozhodli ísť spolu na koncertné turné po deviatich mestách na Slovensku,“ vraví Robo Opatovský.

Keď sme vlani nahrávali duet Vianoce, úžasne nám to spolu ladilo. Naše hlasy znejú spolu naozaj veľmi dobre. Minulý rok nebolo veľa možností zaspievať si naživo. Práve preto sa teším na naše koncerty, lebo ja a takisto Mária milujeme spievanie naživo s kapelou. A kapelu budeme mať hviezdnu. Miško Bugala zahrá na gitare, Štefan Bugala na bicie, jeden z najlepších klaviristov na Slovensku Tomáš Gajlík na piane a na basu bude hrať Juraj Gregorík,“ dodáva Robo Opatovský.

Robo Opatovský a Mária Čírová odštartujú Vianočné turné 27. novembra v Batizovciach. Potom navštívia ďalších osem slovenských miest. Vstupenky sa dajú kúpiť v sieti Ticketportal.sk.

Termíny koncertov Vianočného turné
27.11.2016 Kultúrny dom, Batizovce
28.11.2016 Kino Scala, Prešov
04.12.2016 Hotel Astrum Laus, Levice
05.12.2016 Kino Strojár, Martin
12.12.2016 Spoločenský pavilón, Košice
13.12.2016 Istropolis, Bratislava
18.12.2016 Kino Hviezda, Trnava
19.12.2016 Dom kultúry, Topoľčany