Opatovský má hit, ktorý nemal vzniknúť

Robo Opatovský predstavil novinku Muž a žena. Nádherné hudobné vyjadrenie lásky v optimistickej, tanečnej a pohodovej skladbe, ktorej text napísala Oľga Šifrová a ktorú hudobne pripravili spevák s producentom Vladimírom Randy Gnepom.

Táto pesnička nemala vlastne vôbec vzniknúť. Po skladbe Je nad slnko jasné som sa už zameriaval na prípravu vianočného albumu a projekt Spev spája nás. Ale keď Pánu Bohu poviete svoj plán, usmeje sa a bude to úplne inak. Zrazu ma kopla múza a spolu s gitaristom Romanom Mečiarom sme nahrali demo. Skladbu som potom poslal Oľge Šifrovej, ktorá mi obratom poslala text, opisuje vznik skladby spevák.

Po viacerých pomalších skladbách prichádza Robo Opatovský s rýchlejšou skladbou, ktorá si doteraz svojou rytmikou, melodickosťou a pozitivitou získala svojich priaznivcov na koncertoch. Randy Gnepa urobil skvelý aranžmán skladbe o mužovi a žene. Je to večná téma. Význam toho celého pre mňa je v tom, že vždy je dobré, keď sa máme o koho oprieť. Vždy je dobré, keď spolu zdieľame ťažšie aj príjemné obdobie. Hoci dnešná doba nepraje úplne tým najromantickejším a tým najkrajším vzťahom. Ale existujú výnimky a som veľmi šťastný, že ja ho môžem prežívať, povedal spevák.