Peter Bič Project postavili Chalúpku

Chalúpka sa stala ďalšou skladbou z albumu Hlava od skupiny Peter Bič Project, ktorá dostala svoj vizuál. Natáčalo sa v krásnom prostredí v obci Hačava na chalúpke pod rozkvitnutou čerešňou.

Chalúpka je pieseň, na ktorú sme od vydania albumu mali, a stále máme množstvo pozitívnych ohlasov. Rozhodli sme sa jej preto dať aj vizuálnu podobu,  hovorí o Chalúpke Peter Bič. V hlavných úlohách klipu sa okrem Petra BičaViktórie Vargovej predstavujú aj ich priatelia Štefan a Dušana Štecoví spolu s ich malým synčekom Riškom.

Štefan ŠtecPeter Bič Project už majú za sebou niekoľko vzájomných spoluprác (Báči Jašov, Za rána za rosy). Štefan je úžasný spevák, tanečník, Dušana tanečníčka, a kreatívna producenta folklórneho súboru Hornád. Ich životy sú prepletené prácou, folklórom, tancom, a práve preto sme si ich vedeli predstaviť v hlavných úlohách. Sú to naši priatelia, takže sme ich oslovili, a výsledok si môžete pozrieť v našom novom videoklipe, dodáva Peter Bič.

Chalúpky sú naozaj magické miesta, kde sa skrátka čas spomalí, a plynie úplne inak. Máme ich na Slovensku niekoľko. Jedným z nich je pre nás osobne aj Banská Štiavnica, kde sme sa rozhodli symbolicky odštartovať našu letnú koncertnú sezónu. A veľmi sa na to tešíme, už 24. júna, uzatvára Peter Bič.