Peter Bič Project rozsypali Perly

Peter Bič Project plánujú nový album a momentálne intenzívne pracujú na nových skladbách, pretože koncertná sezóna sa už nezadržateľne rozbieha, a dostať sa počas nej do štúdia je občas naozaj náročné.

Musím priznať, že nie je to jednoduché sa počas hlavnej koncertnej sezóny dostať do štúdia a nahrávať a tiež tvoriť. Preto nám neostáva nič iné, ako to robiť s predstihom, ale našťastie máme veľmi tvorivé obdobie, hovorí Peter Bič.

Nový album by sme chceli vydať niekedy na jeseň. Perly sú ďalšia pieseň, ktorá sa na ňom objaví. Určite nebude chýbať ani pieseň Maky a rozhodne Len sa smej, ktorá sa stále hráva v rádiách, a to nás nesmierne teší. Verím, že to bude aj v prípade skladby Perly. Je o víre vášní, života, energie, ktorá medzi nami prúdi a, čo môžem o nej ešte prezradiť, je, že sme ju, medzi nami pracovne volali čardáš, hovorí Peter Bič.

Peter Bič Project vydali pred dvoma týždňami 2CD Naživo. Ako názov naznačuje, ide o záznam najlepších momentov ich predošlého turné a nechýba na ňom žiaden z veľkých hitov.

Tomáš Karpel / WildRiverMusic