Peter Bič Project vítajú leto ďalším slovenským singlom

Obľúbená slovenská kapela Peter Bič Project, ktorej minuloročný slovenský singel Skúšame sa nájsť zožal mimoriadny úspech, opäť stavila na slovenčinu a prichádza s ďalšou novinkou Nedívaj sa tak.

Motívom skladby z pera Vlada Krausza, je aj tentokrát láska. V podaní ohnivej, ale zároveň nežnej, krásky Victorie vyznieva veľmi uveriteľne až dojímavo. Hudbu k piesni aj tentokrát zložil Peter Bič, ktorý je hudobníkom srdcom i dušou a z jeho pesničiek je to jednoznačne cítiť.

V prvom rade sa veľmi tešíme, že opäť prichádzame so slovenskou piesňou, lebo sme si uvedomili, že Slovákom je hudba v ich rodnom jazyku oveľa bližšia. Skladba Nedívaj sa tak je o najkrajšom stave v láske medzi dvoma ľuďmi a tým je začiatok vzťahu. Úvodné stretnutia, keď sa rodí láska a vy sa tomu nedokážete ubrániť, vtedy je chémia najsilnejšia a mení ľudí na nepoznanie, filozofuje Peter Bič o láske.

Romantickú pieseň obrazovo dotvára videoklip, ktorý sa nakrúcal najmä v košickom kine Úsmev. Práve kino sa veľmi často stáva miestom prvých stretnutí. Námet videa, scenár aj realizáciu má na svedomí tím šikovných ľudí na čele s Janom Varcholom.

Dvaja mladí herci vo videoklipe, síce boli úplní nováčikovia, ale svojej role zaľúbencov sa zhostili bravúrne. Na kamere pôsobili veľmi prirodzene, ba dokonca to vyzeralo, že je náklonnosť medzi nimi skutočná, prezradil nám detaily z nakrúcania Janko Varchola.

Bičovci iba na jeseň minulého roka vydali svoj v poradí tretí album Dream. Napriek tomu však trávia veľa času v štúdiu, kde nahrávajú ďalšie skladby.

V lete máme veľa vystúpení na festivaloch a iných akciách, na ktoré sa už veľmi tešíme. Okrem toho budeme zavretí aj v štúdiu, kde budeme pracovať na nových piesňach. Určite si však nájdeme priestor aj na oddych, porozprával o plánoch na leto frontman kapely. Ja ešte spolupracujem aj na albume Buranowskeho ako producent. Chceli by sme, aby mu vyšiel do konca roka, takže toto leto sa rozhodne nudiť nebudem, dodal Peter Bič.