Peter Juhás je Poctený životom

Debutový album Poctený životom z dielne muzikanta Petra Juhása uzrel svetlo sveta. Desiatka skladieb priblížuje pohľad na svet cez oči, v tomto prípade aj uši, mladého speváka. Na vzniku prvého štúdiového nosiča participovalo množstvo odborníkov z hudobného priemyslu.

V priebehu niekoľkých mesiacov tvrdá drina v štúdiu začala prinášať prvé ovocie. Predzvesťou chuti albumu bol debutový singel Ty ani nevieš, ktorý sa zrodil za podpory nezameniteľnej Jany Kirschner. Práve týmto singlom spevák fanúšikov vtiahol do svojho sveta. Len o niekoľko mesiacov od autorského debutu mladý hudobník zamiešal karty na slovenskej hudobnej scéne s rádiovo úspešnou skladbou Mávam.

Musím povedať, že nebyť Janky Kirschner, asi by som sa neodhodlal na vydanie tohto albumu. Za to jej patrí veľké ďakujem. Dodáva mi vieru. Práve vďaka nej som sa nebál do hudby primiešať svoje videnie, cítenie a vnímanie života ako daru a skrz to zažívať skvelé veci. Taktiež mi ukázala, že keď človek na sebe tvrdo pracuje a ide si za svojím, tak môže vytvoriť niečo zmyselné. Čo potom môže pomôcť ľuďom, ktorí hudbu daného umelca počúvajú. Som rád, že sa od nej môžem učiť nielen po hudobnej stránke, vyznáva sa spevák o speváčke, ktorá album pokrstí 20. decembra o 18. hodine prostredníctvom online krstu.