Peter Juhás opäť po boku Jany Kirschner

Slovenský pesničkár Peter Juhás zverejnil videoklip k skladbe Neprestávaj. Pieseň, tak ako aj jeho prvotinu produkovala Jana KirschnerTomášom Fuchsom. Videoklip je pomyslenou bodkou za debutovou štúdiovkou a v týchto dňoch už usilovne pracuje na svojej druhotine. Táto pieseň je tu so mnou už nejaký ten piatok. Spočiatku to bol rock’n’roll v podaní 16-ročného chlapca, ktorý ešte len objavuje čaro hudby a samotného života, hovorí Peter Juhás.

Zaujímavosťou je, že sa skladba pôvodne volala Tancuj a to z dôvodu, že si autor myslí, že formou tanca človek dokáže vyjadriť vášeň, radosť, ale aj rôzne iné emócie. Vôbec nie je dôležité, ako vám to ide, či máte tie najlepšie pohyby v strednej Európe, ale hlavne ide o to, čo pri tom cítite. A keď je už človek v tom rauši a nebojí sa toho, tak ja len dúfam, nech v tom nikdy nikto neprestáva, naráža mladý muzikant na nový názov pesničky a od čoho je odvodený. Energiu do skladby pomohla vniesť práve moja veľká inšpirácia, Jana Kirschner, spoločne s jej dvorným gitaristom Tomášom Fuchsom, ktorý má na svedomí značnú časť produkcie, ruku k dielu priložili aj ďalší chlapci z jej kapely. Janke sa veľmi páčil refrén tejto skladby, ktorý sa časom vyvinul do dnešnej podoby, vysvetľuje spevák.

Videoklip sa natáčal v Olšanoch pri Brne. Môj známy sa tam vybral žiť život v maringotke, bez tečúcej vody a všetkého toho každodenného pohodlia, na ktoré sme zvyknutí. Je tam ale vo väčšom súžití s prírodou a čo treba, vykoná v lese. To, samozrejme, lahodí mojej umeleckej i dobrodružnej duši a tak sme chceli zvečniť práve už spomínanú vášeň do záberov, ktoré aj ukážu, aký vo svojom vnútri som, aj pohladia oko diváka zarovno s jeho ušami, vysvetľuje Peter.