Popová diva opäť Arabelou

Slovenský producent a DJ Mark Voss ponúka jeden remake-hit za druhým. Aktuálne doslova odpálil prerábku piesne Arabela, detského hitu súčasnej speváckej divy, Dary Rolins. Synonymum československého popu, Dara Rolins, pesničku pôvodne nahrala v roku 1982 a po singli vyšla o rok neskôr aj na rovnomennom albumovom debute Keby som bola princezná Arabela.

Dara Rolins na konci januára hneď dvakrát vypredala pražskú O2 Arénu, meku československých kultúrnych podujatí, najväčšiu krytú koncertnú halu v Čechách i na Slovensku, v ktorej už koncertovali najväčšie svetové hviezdy, a v oboch prípadoch ju na pódiu na záver večera sprevádzal DJ Mark Voss, aby spoločne odprezentovali a odpremiérovali tanečnú verziu piesne Arabela, ktorú popovo a moderným zvukom s EDM prvkami zmixoval špeciálne pre tieto dva koncerty.

Fantastická skúsenosť! Bolo mi cťou spolupracovať s tak úžasnou osobou, ako je Dara. Určite to nebola posledná spolupráca, vyjadril sa nadšene ku koncertu aj spolupráci Mark Voss.

Singel vydali spoločne v sobotu 27. januára a okamžite sa stal prvým najstreamovanejším trackom na digitálnej platforme iTunes v Čechách. Zo skladby, ktorá bola prídavkom a zároveň prekvapením, boli fanúšikovia na koncerte extrémne nadšení a plní najsilnejších emócií!

Najlepší song celej show!
Tá energia! Mala som zimomriavky, keď dala túto pesničku. Mark wau!

Bola to pecka, geniálne!
Na záver sa triasli aj balkóny!
… chválili fanúšikovia song po koncerte.

Renáta Tomášová / Warner Music