Pre veľký úspech ešte raz

Horúca novinka How Deep Is Your Love je anglickou verziou pesničky Viac, ktorú v lete vydala speváčka Lea Danis. Okrem toho si speváčka pre fanúšikov pripravila aj prekvapenie, prvýkrát vydáva dvojklip s oboma verziami piesne.

Pesnička How Deep Is Your Love bola pôvodne prvou verziou. Cítila som ale, že chcem potešiť slovenských fanúšikov, tak vyšiel singel Viac, ale nedalo mi to. Musela som svetu ukázať aj pôvodnú verziu, ktorú ja osobne úplne milujem, povedala speváčka. How Deep Is Your Love nie sú doslovným prekladom, aj keď myšlienka je rovnaká, povzbudiť ženy, aby sa neuspokojili vo vzťahu s málom.

Teraz vyšli obe skladby v podobe dvojklipu. Speváčka vo videu oprášila aj svoje technické schopnosti strihu, pre krízu v produkcii totiž hrozilo, že klip sa nestihne vôbec urobiť. Vždy sa totiž udialo niečo, čo zabránilo realizácii.

Mrzelo ma to, tak som si povedala, nebudem už na nič a nikoho čakať a urobím ten klip aj keby traktory padali. Posledné dokrútky sme natáčali deň pred vydaním klipu, večer, v zime, na ihrisku v Petržalke, ale nakoniec sme všetko zachránili, dodala speváčka.