Pred X Ambassadors zaspieva Lina Mayer

Mladú talentovanú speváčku si vybrala samotná kapela spomedzi viacero uchádzačov. Lina Mayer je jednou  z najvýraznejších tvári súčasnej popovej hudby na Slovensku. Je autorkou mnohých rádiových hitov. Singel Personal Sky ju katapultoval na vrchol rádiových hitparád.

Postupne si tak začala získavať pozornosť médií a fanúšikov, o čom svedčí aj rádiové ocenenie Objav roka 2016 a Speváčka roka 2017 Rádia Europa 2. Nasledovali ďalšie úspešné rádiové single ako Nothing, či Don’t Leave Me Now. Tie  speváčka spolu s ďalšími skladbami pretavila do svojho štúdiového albumu vydaného v apríli 2019.

X Ambassadors sú skvelá kapela, ich skladby nechýbajú v mojom playliste, a teraz sa s nimi vystriedam na jednom pódiu. To je skvelé! Som poctená, že si ma vybrali ako predskokanku, je to pre mňa zároveň hudobná aj umelecká výzva, podať čo najlepší výkon a spraviť dobru šou pre ich fanúšikov, medzi ktorých patrím aj ja, teší sa speváčka.

X Ambassadors prichádzajú do Bratislavy so svojim najnovším albumom Orion. Okrem nového albumu, ktorý vydali v roku 2019. Svoj jedinečný koncert odohrajú 9. marca v Majestic Music Clube.