Prichádza RnB & Hip Hop Night

Angela Johnson

Nadchádzajúca jar prinesie na Slovensko veľkú medzinárodnú hudobnú párty. RnB & Hip Hop Night sa uskutoční v apríli a zavíta do troch slovenských miest – Bratislavy (11.4.), Košíc (13.4.) a Piešťan (14.4.). Na jednom pódiu sa stretnú Angela Johnson, Eugen Botos Finally, Celeste Buckingham a Vladis.

Autorom myšlienky a organizátorom podujatia je česká agentúra Brothers Music Agency, ktorá RnB & Hip Hop Night vytvorila ako dlhodobý koncept. Pod týmto označením chce v pravidelných intervaloch realizovať koncerty v Čechách i na Slovensku so zaujímavými hosťami z celého sveta, ktorí na jednom pódiu v jediný večer spoja viacero rôznych žánrov. Na Slovensku i v Čechách máme množstvo vynikajúcich hudobníkov a ja cítim vnútornú potrebu šíriť ich hudbu medzi ľudí, hovorí na margo svojho nového hudobného dieťaťa organizátor podujatia Patrik Jedlička. Myšlienka prepojiť ich všetkých do jednej veľkej hudobnej párty sa nám páči a veríme, že sa bude páčiť aj našim hosťom, dodáva.

V rámci prvého ročníka RnB & Hip Hop Night sa uskutočnia tri koncerty v Čechách a tri koncerty na Slovensku. Každý koncert bude o niečo iný, o čo sa postará pestrá skladba hostí.

Spoločným menovateľom všetkých troch slovenských koncertov je uznávaný slovenský hudobník Eugen Botoš so skupinou Finally, ktorá sa postará o hudobný support všetkých účinkujúcich počas celého turné ako tzv. leader band. Na všetkých troch slovenských koncertoch sa predstaví tiež exkluzívny hudobný hosť z USA, vynikajúca RnB speváčka Angela Johnson, ktorá nahrala niekoľko skladieb na album Eugena Botoša Final Definition. Som veľmi rád, že Angela Johnson prijala pozvanie na RnB & Hip Hop Night Tour a ešte viac sa teším, že budeme môcť zahrať aj naše spoločné skladby z nášho albumu Final Definition v premiére naživo. Pozývam všetkých fanúšikov dobrej hudby na tieto exkluzívne koncerty v spolupráci s Brothers Music Agency, teší sa na blížiace sa turné hudobník a producent Eugen Botoš.

V bratislavskom Majestic Music Clube sa navyše ako hostia predstavia Celeste Buckingham a Vladis, v košickom GES Clube Vladis a rómsky hudobný virtuóz Alexander Šani Sási. Na všetkých troch slovenských koncertoch sa tiež predstaví nový český hudobný objav, mladá talentovaná speváčka Christinne.